Zjazdy

XV Zjazd rodzinny w Leopoldowie

XV Zjazd, Leopoldów / Emaus 2018

Organizatorkami XV Zjazdu potomków Teresy i Ludwika Nowakowskich były Dorota Roszkowska z córką Felicją i mamą Marią Sielużycką. Zjazd Rodzin odbył się w dniach 25-26 sierpnia 2018 r.  Pierwszy dzień spędziliśmy w Emaus – Ośrodku Edukacyjno-Charytatywnym Diecezji Radomskiej w Turnie, a drugi dzień w Leopoldowie, posiadłości cioci Marii Sielużyckiej.

Czytaj więcej

XIV Zjazd rodzinny w Gongolinie

XIV Zjazd rodzinny w Gongolinie, 2017XIV Zjazd Rodzinny odbył się w gospodarstwie agroturystycznym „Gongolina” na Mazowszu, w dniach 26-27 sierpnia 2017r. Organizatorem Zjazdu był Maciej Około-Kułak.

Czytaj więcej

XIII Zjazd rodzinny w Zalesiu

XIII Zjazd rodzinny w ZalesiuXIII Zjazd Rodzin Nowakowskich i Siekluckich odbył się 3 i 4 września 2016 w miejscowości Zalesie-Brzeziny k/ Łodzi, w gospodarstwie agroturystycznym. Organizatorem był Andrzej Kurkowski wraz z córką Dominiką Kurkowską – Szych. Obecnych było 35 osób.

Czytaj więcej

XII Zjazd rodzinny w Lipniku

XII Zjazd rodzinny w Lipniku, 2015XII Zjazd Rodzin Nowakowskich i Siekluckich odbył się w Lipnik Park w pobliżu Długosiodła na Mazowszu, a organizatorami było rodzeństwo: Agnieszka Toth – van der Esch oraz Krzysztof i Andrzej Toth. Obecnych było 58 członków rodziny.

Czytaj więcej

XI Zjazd Rodzinny w Nieborowie

XI Zjazd Rodzinny w NieborowieJedenasty zjazd rodzin Nowakowskich i Siekluckich odbył się w weekend 6 i 7 września w Nieborowie na Mazowszu. W gospodarstwie agroturystycznym gościli nas Maciej i Katariina Około-Kułak. Uczestniczyło w sumie ponad 50 osób, co zwiastuje, że impreza przeżywa swój drugi renesans!

Czytaj więcej

X Zjazd rodzinny w Jeżynie

X Zjazd rodzinny w Jeżynie, 2013Dziesiąty jubileuszowy zjazd rodzin Nowakowskich i Siekluckich odbył się w Jeżynie na Mazowszu w sobotę i niedzielę 1 i 2 września2013 roku. Gościli nas Ania i Andrzej Prokopowie z dziećmi.

Czytaj więcej

IX Zjazd Rodzinny w Nałęczowie

IX Zjazd Rodzinny w Nałęczowie, 2012IX Zjazd Rodzin Nowakowskich i Siekluckich odbył się 1 i 2 września 2012 r. w rodzinnej willi Siekluckich zwanej Marżanną w Nałęczowie. Gościła nas Wiola Sieczkowska-Kos z rodziną.

Czytaj więcej

VIII Zjazd Rodzinny w Kaletce

VIII Zjazd Rodzinny w Kaletce, 2011VIII Zjazd Rodzin Nowakowskich i Siekluckich odbył się 3 i 4 września 2011 r. w Kaletce nad Jeziorem Gil Wielki na Mazurach. Organizatorami i gospodarzami Zjazdu była rodzina Lachetów: Danuta i Rudolf Lachert oraz Ewa Lachert-Stryjkowska z mężem Markiem Stryjkowkim i córką Agatą.

Czytaj więcej

VII Zjazd Rodzinny w Podgórzu

VII Zjazd Rodzinny w Podgórzu, 2010VII Zjazd Rodzin Nowakowskich i Siekluckich miał miejsce w Podgórzu, w woj. lubelskim, gdzie w dniach 4 i 5 września 2010 r. gościł nas Marek Sas Lipecki. Było to bardzo serdeczne spotkanie, które zgromadziło 30 członków naszej Rodziny.

Czytaj więcej

VI Zjazd Rodzinny w Leopoldowie

IX zjazd w Leopoldowie, 2009VI Zjazd Rodzinny odbył się w sobotę 12 i niedzielę 13 września 2009 w Leopoldowie na Zapiliczu. Gościła nas Maria Sielużycka-Roszkowska z Jankiem Nowakowskim oraz córką Dorotą Roszkowską i wnuczką Felicją Roszkowską.

Czytaj więcej

V Zjazd Rodzinny w Mądralinie

V Zjazd Rodzinny w Mądralinie, 2008V Zjazd Rodzinny odbył się w Mądralinie w sobotę 20 września 2008, zaś następnego dnia zaplanowany był wyjazd do Ratoszyna. Relacja wkrótce

Czytaj więcej

IV Zjazd Rodzinny w Mądralinie

IV Zjazd Rodzinny w Mądralinie, 2007IV Zjazd Rodzinny odbył się w sobotę 15 września 2007 w Mądralinie pod Warszawą. Na rodzinne spotkanie przybyło kilkadziesiąt osób.
Większość z nich to osoby regularnie uczestniczące w naszych Zjazdach, ale byli też i nowi członkowie rodziny. Kilka osób przybyło z zagranicy; z Francji, ze Szwecji, z USA.

Czytaj więcej

III Zjazd Rodzinny w Zegrzu

III Zjazd Rodzinny w Zegrzu16 września 2006 w Zegrzu pod Warszawą odbył się III Zjazd Rodzin Nowakowskich i Siekluckich. Na część oficjalną przybyło 45 osób, wieczorem dojechało jeszcze kilka, tak że łącznie zjechało się do Zegrza 54 członków Rodziny.

Czytaj więcej

II Zjazd Rodzinny w Łodzi

II Zjazd RodzinnyII Zjazd Rodzinny odbył się 11 września 2005 w Łodzi. Było około 40-tu członków rodziny, dobry nastrój i radość z poczucia wspólnoty.

Czytaj więcej

I Zjazd Rodzinny w Konstancinie

I Zjazd RodzinnyI Zjazd Rodzinny odbył się 11 września 2004 w Konstancinie. Obecnych było około 50 osób, postanowiliśmy odtąd co roku organizować zjazd rodzinny.

Czytaj więcej